Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podwójne pisanie na chacie...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, właśnie odkryłem, że mam problem z pisaniem na chacie. Mianowicie na GM'ie jest wszystko ok, na zwykłych postaciach wołaj również normalnie działa, ale samo pisanie na chacie wysyła się już podwójnie... 

załączam screena i proszę o porade jak to naprawić.

 

9bhfs0.jpg

 

 

//// Można zamknąć, problem był jednak w kliencie uichat ->def __SendChatPacket

Opublikowano

input_main.cpp

 

Co mieszałeś?

Ty no właśnie nic w ostatnim czasie, ale nie jestem pewien czy problem był już wcześniej czy pojawił sie dopiero teraz  -.-

Wiesz może która część kodu może za to odpowiadać? To sobie porównam z jakimś czystym i pokombinuje coś

Opublikowano

Sprawdz czy db nie wlaczylo ci sie 2 razy bo kiedys przy 2k89 zdarzyl mi sie taki blad przez podwojne uruchomienie sie db

Nie no z db wszystko ok  -.-

Opublikowano

https://www.diffnow.com/

 

Wklejasz czyste, wklejasz swoje i porównaj.

 

 

Sprawdz czy db nie wlaczylo ci sie 2 razy bo kiedys przy 2k89 zdarzyl mi sie taki blad przez podwojne uruchomienie sie db

Ten błąd występował z wołaniem bo połączenia p2p się jebały.

 

Opublikowano

 

https://www.diffnow.com/

 

Wklejasz czyste, wklejasz swoje i porównaj.

 

 

Ten błąd występował z wołaniem bo połączenia p2p się jebały.

 

Ta w notatniku mam ten plugin "Compare" to posprawdzam co i jak, kiedyś tam usunąłem limit levelowy pisania na wołaj, może to od tego. Ciężko powiedzieć bo sam na serwerze z sobą nie pisze i nie zabardzo wiem od kiedy to się pojebało. No i na wołaj "!" ogólnie wszystko działa, tylko jak się pisze w odległości swojej postaci to wysyła double'a  <_<  Zaraz pokombinuje.

 

A w rootach coś mieszałeś ?

W rootach jest wszystko ok, sprawdzałem już na innych klientach, porównywałem uichat z innym i niestety bez rezultatów, wina leży raczej po stronie serwera.

Opublikowano

Pokaż ten input_main.cpp.

http://wklej.to/1biV6

 

KUR** sorry wielkie, że zająłem czas. Błąd jednak był w tym piepszonym uichat w kliencie a dokładnie w 

def __SendChatPacket

Już wszystko śmiga, sorry raz jeszcze za zawrócenie gitary, można zamknąć i lajki polecą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...